Odbyło się pierwsze Forum Komunikacji i Promocji


Za nami pierwsze Forum Komunikacji i Promocji ZHP – Forum pełne dyskusji o kierunkach promocji i komunikacji Związku Harcerstwa Polskiego. Podczas sobotniego spotkania 50 uczestników z 11 chorągwi rozmawiało o strategii komunikacji ZHP.

Podczas Forum uczestnicy dyskutowali o kierunkach promocji i komunikacji, które można zaproponować do przyjęcia uchwałą na 40. Zjeździe ZHP. Spotkali się, aby wymienić się wiedzą, zainspirować, posłuchać prelekcji, ale też rozmawiać i mieć wpływ na strategię, z jaką będziemy pracować przez najbliższe lata.

Forum Komunikacji i Promocji ZHP  było pierwszym takim wydarzeniem. Zainicjowane zostało przez Zespół Promocji i Komunikacji Chorągwi Gdańskiej. Współorganizatorem Forum był Wydział Komunikacji i Promocji GK ZHP oraz Centralna Szkoła Instruktorska.

Więcej znajdziecie TUTAJ