l. Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Puławskie Harce”W dniu 29 września odbył się koncert finałowy l. Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Puławskie Harce” organizowane przez nasz Hufiec w ramach Dniu Kultury Harcerskiej. Do udziału w przesłuchaniach zgłosiło się 7 zespołów, a jury postanowiło nagrodzić 5 z nich. Wyróżnienie w kategorii do lat 10 otrzymała 26 Gromada Zuchowa „Bajkowy Las”, wyróżnienie w kategorii 10-12 lat otrzymała próbna drużyna „Jeźdźcy smoków”, l. Miejsce w kategorii 13-15 otrzymał zespół The Wolves z 4 DSh Wilki, ll. Miejsce 9 DSh Asgard, w kategorii powyżej 16 lat l. Miejsce otrzymał zastęp Wilczy Duch. Nagrodami były pamiątkowe statuetki, harcerskie upominki, dyplomy oraz apteczki. Festiwal zakończyło przemówienie Komendanta Hufca ZHP Puławy rozpoczynające nowy rok harcerski. Obchody Dni Kultury Harcerskiej otrzymały dofinansowanie z UM Puławy, partnerami organizacyjnymi był także Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika oraz Młodzieżowy Dom Kultury.